Medewerkers

prs.1480.fpk_amberwestgeest_karenvangilst_1_lr.webp
Amber Westgeest
Subsidieconsulent
070-7072772
@ a.westgeest@fondspodiumkunsten.nl
prs.1294.fpk2022karenvangilstanitakheda01lr1.webp
Anita Kheda
Bureaumedewerker
070-7072734
@ a.kheda@fondspodiumkunsten.nl
prs.840.fpk2022karenvangilstanjakrans04lr.webp
Anja Krans
Programmamanager internationalisering
070-7072725
@ a.krans@performingartsfund.nl
prs.1274.fpk2022karenvangilstanjaligoeptar04lr.webp
Anjali Goeptar
Bureaumedewerker
070-7072752
@ a.goeptar@fondspodiumkunsten.nl
prs.1307.fpkannewilhuismankarenvangilst23.webp
Anne-Wil Huisman
Subsidieconsulent
070-7072738
@ aw.huisman@fondspodiumkunsten.nl
prs.737.fpk_anneliesoosterloo_karenvangilst_2_lr.webp
Annelies Oosterloo
Subsidiecoördinator
070-7072766
@ a.oosterloo@fondspodiumkunsten.nl
prs.1140.fpk2022karenvangilstannemiekekeurentjes0.webp
Annemieke Keurentjes
Secretaris internationalisering
070-7072750
@ a.keurentjes@fondspodiumkunsten.nl
prs.302.fpkbasdekortkarenvangilst23.webp
Bas de Kort
Subsidiecoördinator
070-7072733
@ b.kort@fondspodiumkunsten.nl
prs.1197.fpk2022karenvangilstbaspauw02lr.webp
Bas Pauw
Programmamanager internationalisering
070-7072756
@ b.pauw@performingartsfund.nl
prs.1190.fpkcarolijnvandersandenkarenvangilst23.webp
Carolijn van der Sanden
Subsidieconsulent
070-7072714
@ c.sanden@fondspodiumkunsten.nl
prs.1150.fpkclairephilipskarenvangilst23.webp
Claire Philips
Subsidiecoördinator
070-7072753
@ c.philips@fondspodiumkunsten.nl
Clare Tolsma
Clare Tolsma
Subsidiecoördinator
070-7072726
@ c.tolsma@fondspodiumkunsten.nl
prs.1222.fpkcristinafodorkarenvangilst23.webp
Cristina Fodor
Hoofd communicatie
070-7072799
@ c.fodor@fondspodiumkunsten.nl
CyAnn Pourier
CyAnn Pourier
Werkplekbeheerder
070-7072755
@ c.pourier@fondspodiumkunsten.nl
prs.1189.fpkdaancronekarenvangilst23.webp
Daan Crone
Subsidieconsulent
070-7072721
@ d.crone@fondspodiumkunsten.nl
prs.1287.fpk2022karenvangilstdanieltaylor01lr.webp
Daniel Taylor
Contentspecialist
070-7072749
@ d.taylor@fondspodiumkunsten.nl
prs.1487.fpk_debbyboekema_karenvangilst_1_lr.webp
Debby Boekema
Juridisch medewerker
070-7072769
@ d.boekema@fondspodiumkunsten.nl
prs.1269.fpkeduardversteegekarenvangilst23.webp
Eduard Versteege
Subsidieconsulent
070-7072744
@ e.versteege@fondspodiumkunsten.nl
prs.118.fpkelienbilkarenvangilst23.webp
Elien Bil
Applicatie- en informatiebeheer
070-7072798
@ e.bil@fondspodiumkunsten.nl
prs.1328.fpk2023karenvangilstelsroza03lr.webp
Els Roza
Subsidieconsulent
070-7072723
@ e.roza@fondspodiumkunsten.nl
prs.1295.fpkevahuismankarenvangilst23.webp
Eva Huisman
Subsidieconsulent
070-7072747
@ e.huisman@fondspodiumkunsten.nl
prs.1280.fpk2022karenvangilstferidayildiz03lr.webp
Ferida Yildiz
Subsidieconsulent
070-7072783
@ f.yildiz@fondspodiumkunsten.nl
prs.956.fpkflorisvermeulenkarenvangilst23.webp
Floris Vermeulen
Secretaris muziek
070-7072742
@ f.vermeulen@fondspodiumkunsten.nl
Hans van der Marck
Hans van der Marck
Juridisch medewerker
070-7072793
@ h.marck@fondspodiumkunsten.nl
prs.645.fpkharryporschenkarenvangilst23.webp
Harry Porschen
Hoofd financiën/controller
070-7072719
@ h.porschen@fondspodiumkunsten.nl
Hillary Doelkamid
Hillary Doelkamid
Secretariaat
070-7072700
@ h.doelkamid@fondspodiumkunsten.nl
prs.314.fpkirenevandergaagkarenvangilst23.webp
Irene van der Gaag
Medewerker P&O
070-7072737
@ i.gaag@fondspodiumkunsten.nl
prs.1308.fpk2022karenvangilstjairbuisman04lr.webp
Jaïr Buisman
Subsidieconsulent
070-7072722
@ j.buisman@fondspodiumkunsten.nl
prs.1296.fpkjanflubacherkarenvangilst23.webp
Jan Flubacher
Beleidsmedewerker
070-7072745
@ j.flubacher@fondspodiumkunsten.nl
prs.834.fpkjansprengerskarenvangilst23.webp
Jan Sprengers
Secretaris podia en festivals
070-7072739
@ j.sprengers@fondspodiumkunsten.nl
prs.990.fpk2022karenvangilstjannavanderaart03lr.webp
Janna van der Aart
Financieel medewerker
070-7072713
@ j.aart@fondspodiumkunsten.nl
prs.715.fpkjasmijnvandermostvanspijkkarenvangils.webp
Jasmijn van der Most van Spijk
Bureaumedewerker
070-7072707
@ j.most@fondspodiumkunsten.nl
prs.1151.fpkjennymijnhijmerkarenvangilst23.webp
Jenny Mijnhijmer
Secretaris theater, contactpersoon voor het Caribisch deel van het Nederlands Koninkrijk
070-7072717
@ j.mijnhijmer@fondspodiumkunsten.nl
prs.1317.fpkjoanbiekmankarenvangilst23.webp
Joan Biekman
Subsidieconsulent
070-7072795
@ j.biekman@fondspodiumkunsten.nl
prs.1282.fpk2022karenvangilstjoannasarijoen04lr1.webp
Joanna Sarijoen
Bureaumedewerker
070-7072782
@ j.sarijoen@fondspodiumkunsten.nl
prs.630.fpkjochemvanoortmerssenkarenvangilst23.webp
Jochem van Oortmerssen
Subsidiecoördinator
070-7072728
@ j.oortmerssen@fondspodiumkunsten.nl
prs.644.fpkjolandanesselaarkarenvangilst23.webp
Jolanda Nesselaar
Officemanager
070-7072700
@ j.nesselaar@fondspodiumkunsten.nl
prs.1139.fpk2023karenvangilstkajaalbachoe04lr1.webp
Kaajal Bachoe
Subsidieconsulent, contactpersoon voor het Caribisch deel van het Nederlands Koninkrijk
070-7072741
@ k.bachoe@fondspodiumkunsten.nl
prs.1149.fpkkarlijnprofijtkarenvangilst23.webp
Karlijn Profijt
Subsidiecoördinator
070-7072754
@ k.profijt@fondspodiumkunsten.nl
prs.1179.fpkkeimpekoldijkkarenvangilst23.webp
Keimpe Koldijk
Subsidieconsulent
070-7072715
@ k.koldijk@fondspodiumkunsten.nl
prs.1191.fpk_lennekerauhkarenvangilst_3_lr.webp
Lenneke Rauh
Subsidieconsulent
070-7072775
@ l.rauh@fondspodiumkunsten.nl
prs.838.fpkleodijsselbloemkarenvangilst23.webp
Leo Dijsselbloem
Subsidieconsulent
070-7072748
@ l.dijsselbloem@fondspodiumkunsten.nl
prs.108.fpk2022karenvangilstmarianbronsveld03lr.webp
Marian Bronsveld
Bureaumedewerker
070-7072706
@ m.bronsveld@fondspodiumkunsten.nl
prs.1144.fpkmariannevandeveldekarenvangilst23.webp
Marianne van de Velde
Strategisch beleidsadviseur
070-7072792
@ m.velde@fondspodiumkunsten.nl
prs.109.fpkmariannewijnjakarenvangilst23.webp
Marianne Wijnja
Bureaumedewerker
070-7072708
@ m.wijnja@fondspodiumkunsten.nl
prs.1272.fpk2022karenvangilstmariekevanwamel03hr.webp
Marieke van Wamel
Subsidiecoördinator
070-7072746
@ m.wamel@fondspodiumkunsten.nl
prs.1482.fpk_mariskamahabier_karenvangilst_5_lr.webp
Mariska Mahabier
HR-adviseur
070-7072777
@ m.mahabier@fondspodiumkunsten.nl
prs.643.fpkmariskaviskarenvangilst23.webp
Mariska Vis
Managementassistent
070-7072700
@ m.vis@fondspodiumkunsten.nl
prs.1405.img20230715wa0004marjan.webp
Marjan Alipour
Secretariaat
070-7072700
@ m.alipour@fondspodiumkunsten.nl
prs.640.fpk2022karenvangilstmarjoleinvanrooyen01.webp
Marjolein van Rooyen
Secretariaat
070-7072700
@ m.rooyen@fondspodiumkunsten.nl
prs.111.fpk2022karenvangilstmartijnvandenbergen0.webp
Martijn van den Bergen
Medewerker ICT
070-7072724
@ m.bergen@fondspodiumkunsten.nl
prs.1430.fpk_matthijsderidder_karenvangilst_3_lr.webp
Matthijs de Ridder
Juridisch medewerker
070-7072771
@ m.ridder@fondspodiumkunsten.nl
prs.1297.fpk2022karenvangilstmerelburghouwt04lr.webp
Merel Burghouwt
Subsidieconsulent
070-7072735
@ m.burghouwt@fondspodiumkunsten.nl
prs.835.fpkmichamonnereaukarenvangilst23.webp
Micha Monnereau
Bureaumedewerker
070-7072720
@ m.monnereau@fondspodiumkunsten.nl
prs.1158.fpkmichelinematlakarenvangilst23.webp
Micheline Matla
Subsidiecoördinator
070-7072796
@ m.matla@fondspodiumkunsten.nl
prs.1478.fpk_ninskerepko_karenvangilst_5_lr.webp
Ninske Repko
Subsidieconsulent
070-7072770
@ n.repko@fondspodiumkunsten.nl
prs.1327.image.webp
Parwin Mirrahimy
Subsidieconsulent
070-7072768
@ p.mirrahimy@fondspodiumkunsten.nl
prs.652.fpk2022karenvangilstralphreede01lr.webp
Ralph Reede
Hoofd subsidieondersteuning
070-7072736
@ r.reede@fondspodiumkunsten.nl
prs.1434.fpk_renemeulenbergkarenvangilst_4_lr.webp
René Meulenberg
Subsidieconsulent
070-7072773
@ r.meulenberg@fondspodiumkunsten.nl
prs.1145.fpkrobberendskarenvangilst23.webp
Rob Berends
Hoofd subsidieverstrekking
070-7072740
@ r.berends@fondspodiumkunsten.nl
prs.301.fpkrobinzijlstrakarenvangilst23.webp
Robin Zijlstra
Subsidiecoördinator
070-7072712
@ r.zijlstra@fondspodiumkunsten.nl
prs.1323.rodneymeye.webp
Rodney Meye
Subsidieconsulent
070-7072743
@ r.meye@fondspodiumkunsten.nl
prs.272.fpk2023karenvangilstronford01lr.webp
Ron Ford
Secretaris compositie
070-7072791
@ r.ford@fondspodiumkunsten.nl
prs.277.fpkronvisserkarenvangilst23.webp
Ron Visser
Secretaris dans en muziektheater
070-7072730
@ r.visser@fondspodiumkunsten.nl
prs.1275.fpkronaldromijnkarenvangilst23.webp
Ronald Romijn
Bureaumedewerker
070-7072751
@ r.romijn@fondspodiumkunsten.nl
prs.1279.karenvangilstrubyvandenbrink.webp
Ruby van den Brink
Subsidieconsulent
070-7072794
@ r.brink@fondspodiumkunsten.nl
prs.1194.fpk2022karenvangilstsaskiadriessen01lr.webp
Saskia Driessen
Subsidiecoördinator
070-7072732
@ sa.driessen@fondspodiumkunsten.nl
prs.1271.fpkselinkuscukarenvangilst23.webp
Selin Kuşçu
Subsidieconsulent
070-7072797
@ s.kuscu@fondspodiumkunsten.nl
prs.988.fpksorayaputmankarenvangilst23.webp
Soraya Putman
Subsidiecoördinator
070-7072710
@ s.putman@fondspodiumkunsten.nl
prs.1161.fpksorayaruijgkarenvangilst23.webp
Soraya Ruijg
Subsidiecoördinator
070-7072711
@ s.ruijg@fondspodiumkunsten.nl
prs.1320.fpksteffiblonkkarenvangilst23.webp
Steffi Blonk
Subsidieconsulent
070-7072781
@ s.blonk@fondspodiumkunsten.nl
prs.1322.fpksuzanneburgerkarenvangilst23.webp
Suzanne Burger
Adviseur corporate communicatie
070-7072788
@ s.burger@fondspodiumkunsten.nl
prs.115.fpksuzannejansenkarenvangilst23.webp
Suzanne Jansen
Subsidieconsulent
070-7072716
@ s.jansen@fondspodiumkunsten.nl
prs.1285.fpk2022karenvangilsttinkahoek04lrvoorsit.webp
Tinka Hoek
Subsidieconsulent
070-7072718
@ t.hoek@fondspodiumkunsten.nl
prs.1270.fpk2022karenvangilstviktorienvanhulst02l.webp
Viktorien van Hulst
Directeur-bestuurder
070-7072700
prs.124.fpkyvonnevinkkarenvangilst23.webp
Yvonne Vink
Financieel medewerker
070-7072731
@ y.vink@fondspodiumkunsten.nl